Kontorspersonal

 

Nicke Wainebro

VD/Teknisk chef

0495-24 00 63

nicke.wainebro@hultsfredsbostader.se

Elisabeth Ericsson

Administrativ chef

0495-24 00 52

elisabeth.ericsson@hultsfredsbostader.se

Håkan Sleman

Hyresassistent

0495-24 00 51

hakan.sleman@hultsfredsbostader.se

Gunilla Hartikka

Bostadsförmedlare

0495-24 00 55

gunilla.hartikka@hultsfredsbostader.se

Josefine Ekdahl

Bostadsförmedlare/Kundservice

0495-24 00 58

josefine.ekdahl@hultsfredsbostader.se

Tobias Jahr

Drift- och underhållsansvarig, chef för hantverksgruppen

0495-24 00 53

tobias.jahr@hultsfredsbostader.se

Lennart Larsson

Fastighetsassistent

0495-24 00 59

lennart.larsson@hultsfredsbostader.se

Roger Lund

Arbetsledare för fastighetsskötare

0495-24 00 57

roger.lund@hultsfredsbostader.se

Camilla Åkesson

Fritidsledare på Stålhagsgården

0495-24 00 50

camilla.akesson@hultsfred.se

Lena Daxberg

Fritidsassistent på Stålhagsgården

0495-24 00 50

lena.daxberg@hultsfred.se

Produktion WebbPartner

Vår hemsida använder sig av cookies. Klicka här för mer information

Jag förstår