Kontorspersonal

Helena Grybäck Svensson

VD

0495-24 08 05

helena.gryback.svensson@hultsfred.se

Mikael Pettersson

Fastighetschef

0495-24 08 80

mikael.pettersson@osk.hultsfred.se

Lena Svensson

Administrativ chef och dataskyddsombud

0495-24 00 58

lena.svensson@hultsfred.se

Gunilla Hartikka

Bostadsförmedlare och personuppgiftsansvarig

0495-24 00 55

gunilla.hartikka@hultsfred.se

Paula Stridh

Administrativ assistent

0495-24 00 53

paula.stridh@hultsfred.se

Henric Blomberg

Arbetsledare för hantverksgruppen

0495-24 00 62

henric.blomberg@hultsfred.se

Roger Lund

Arbetsledare för fastighetsskötare

0495-24 00 57

roger.lund@hultsfred.se

Marcus Wallerman

Fastighetsassistent

0495-24 00 59

marcus.wallerman@hultsfred.se

Produktion WebbPartner

Vår hemsida använder sig av cookies. Klicka här för mer information

Jag förstår